POŻEGNANIE MATURZYSTÓW

Uroczyste zakończenie roku szkolnego dla maturzystów odbyło się w piątek, 28 kwietnia. W pożegnaniu wzięli udział dyrekcja, rodzice i nauczyciele. Dyrektor szkoły Renata Kozieł podziękowała młodzieży za ich wkład i zaangażowanie w rozwój szkolnego życia. Życzyła absolwentom powodzenia na najważniejszym egzaminie z dorosłości oraz sukcesów w życiu prywatnym. Potem nastąpiła najprzyjemniejsza część uroczystości – wręczenie nagród i wyróżnień oraz świadectw ukończenia szkoły.
Program artystyczny przygotowali uczniowie klasy drugiej, którzy na wesoło odtworzyli dzień z życia naszej szkoły. Było zabawnie i sympatycznie.
Oczywiście nie mogło zabraknąć przedstawicieli klas trzecich, którzy podziękowali za lata spędzone w liceum oraz z wielkim żalem w imieniu maturzystów pożegnali się ze szkołą.
Mamy nadzieję, że tegoroczni maturzyści, będą  mile wspominać czas spędzony w murach tej szkoły.