DRODZY ABSOLWENCI GIMNAZJÓW I KLAS ÓSMYCH!

Jaką szkołę wybrać, by jak najlepiej przygotować się do dalszej nauki? Różne szkoły ponadgimnazjalne nęcą Was różnymi atutami. Jak w tym gąszczu informacji znaleźć tę najlepszą dla siebie?

DLACZEGO DO ZSP W PRZEDBORZU?

Bo to nie tylko budynek, do którego trzeba przyjść rano z odrobionymi lekcjami i głową pełną wiedzy.

Bo jest to miejsce, gdzie można coś zorganizować, dobrze się bawić i miło spędzić czas.

Bo można się tu nawzajem poznać i zintegrować.

Bo w naszej szkole panuje atmosfera przyjaźni, szacunku i bezpieczeństwa.

Bo spotkasz tu wyjątkowych, młodych ludzi o licznych zainteresowaniach i pasjach.

Bo uczymy się wrażliwości na drugiego człowieka.

Bo nauczyciele są otwarci na nasze propozycje i wspierają nas w działaniach.

Bo jest to szkoła Twoich dziadków, rodziców, rodzeństwa.

Bo zdobędziesz swoje "Mount Everest" - świadectwo maturalne.

Bo podręczniki do klasy I wypożyczysz w bibliotece szkolnej (dla absolwentów gimnazjum).

Bo jeśli nie chcesz dojeżdżać, możesz zamieszkać w bursie.

W naszej szkole ponad 70 lat tradycji łączymy z nowoczesnością!

ZAPRASZAMY! CZEKAMY NA CIEBIE!

Społeczność ZSP w Przedborzu

LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA ABSOLWENTÓW GIMNAZJÓW I KLAS ÓSMYCH

KLASA HUMANISTYCZNO – JĘZYKOWA

Jeżeli chcesz realizować pasje humanistyczne wybierz klasę humanistyczno - językową. Ukończenie tej klasy pozwoli Ci na bardzo dobre przygotowanie się do studiów wyższych na kierunkach humanistycznych (filologia polska, prawo, socjologia, dziennikarstwo, psychologia, pedagogika i komunikacja  społeczna itp.). Uczniowie tej klasy rozwijają swoje zainteresowania polonistyczne, literackie i dziennikarskie.

- język polski,

- WOS.

Przedmioty uwzględnione w procesie rekrutacji:

- język polski, matematyka, język angielski, WOS.

KLASA BIOLOGICZNO – CHEMICZNA

Wiedza zdobyta w tej klasie ułatwi Wam wstęp i kontynuowanie studiów na kierunkach: ochrona i kształtowanie środowiska naturalnego, inżynieria środowiska, biotechnologia, farmacja, medycyna, technologia żywności, weterynaria, biologia i dziedziny pokrewne, chemia na uczelniach, uniwersytetach, politechnikach i akademiach pedagogicznych.

- biologia,

- chemia,

Przedmioty uwzględnione w procesie rekrutacji:

- biologia, matematyka, język polski, geografia.

KLASA REHABILITACYJNO-SPORTOWA

Klasa wzbogacona o rehabilitację medyczną, zajęcia z zakresu ratownictwa medycznego, fizjoterapii, promowania zdrowego stylu życia. Możliwość uczestnictwa w warsztatach z zakresu piłki nożnej, technik masażu i innych innowacyjnych form rehabilitacji oraz ukończenia kursu z zakresu pierwszej pomocy przedmedycznej.

Klasa atrakcyjna dla przyszłych studentów fizjoterapii, kosmetologii, biotechnologii, turystyki, wychowania fizycznego, ratowników medycznych. Możliwość kontynuowania nauki na trenera piłki nożnej, trenera personalnego czy terapeuty zajęciowego.

- biologia,

Przedmioty uwzględnione w procesie rekrutacji:

- biologia, matematyka, język polski, geografia.

KLASA MATEMATYCZNO-JĘZYKOWA

Klasa matematyczno-językowa stworzona została z myślą o uczniu zainteresowanym rozszerzonymi zagadnieniami związanymi z matematyką i językami obcymi. Absolwenci tej klasy mają możliwość studiowania na kierunkach wszystkich uczelni technicznych.

- matematyka,

Przedmioty uwzględnione w procesie rekrutacji:

- język angielski, matematyka, język polski, geografia.

TECHNIKUM EKONOMICZNE 4-LETNIE dla absolwentów gimnazjum i 5-LETNIE dla absolwentów szkoły podstawowej

BEZPŁATNE SZKOŁY DLA DOROSŁYCH

– 3–letnie LICEUM OGÓLNOKSZTAŁCĄCE DLA DOROSŁYCH

na podbudowie gimnazjum, zasadniczej szkoły zawodowej lub 8-letniej szkoły podstawowej

– 2–letnia POLICEALNA SZKOŁA DLA DOROSŁYCH

- technik informatyk

- technik administracji

NAUKA W SZKOŁACH odbywa się w cyklu wieczorowym.

Dokumenty wymagane do szkół dla dorosłych:

- podanie (druk można wypełnić na miejscu w szkole lub pobrać z menu "Pliki do pobrania"),

- świadectwo ukończenia gimnazjum, 8-letniej szkoły podstawowej, zasadniczej szkoły zawodowej lub szkoły średniej,

- 2 fotografie.

ZSP w Przedborzu, Powered by Joomla! WordPress hosting by SiteGround