Salon Maturzystów 2017 Łódź

Uczniowie klasy IIIa wraz z dyrektor szkoły p. Renatą Kozieł i wychowawcą p. Agatą Wiśniewską-Pawelak uczestniczyli w poniedziałek 25 września w Salonie Maturzystów w Łodzi.
Trzecioklasiści uzyskali tam aktualną i sprawdzoną wiedzę na temat egzaminu maturalnego 2018. W programie znalazły się spotkania z ekspertami Okręgowej Komisji Egzaminacyjnej poświęcone maturze z przedmiotów obowiązkowych i dodatkowych, a także prezentacje uczelni, które pozwoliły zapoznać się z ich ofertą kształcenia.
Uczniowie mieli okazję porozmawiać ze studentami różnych uczelni i otrzymać dodatkowe informacje w postaci broszur i informatorów.
W drodze powrotnej wstąpiliśmy do parku trampolin „Saltos”, w którym jak zawsze była świetna zabawa i dużo śmiechu. Z tej wycieczki wszyscy wróciliśmy zmęczeni, ale szczęśliwi.
Relacja z wyjazdu napisana przez uczennicę klasy III Kingę Wilczynską.