Gabinet pedagoga szkolnego mieści się na II piętrze budynku naszej szkoły.

Godziny pracy pedagoga szkolnego – mgr Brygidy Nowakowskiej

Poniedziałek – 8.00 – 12.00

Wtorek – 8.00 – 12.00

Środa – 8.00 – 11.00 (świetlica)

Czwartek – 10.15 – 12.15

Okres dojrzewania to czas przełomu, to okres problemów, strapień, trudności i niepowodzeń, ale także olśnień, zachwytu i nowych umiejętności.

Jest to okres trudny dla młodego człowieka, który musi radzić sobie z zadaniami stawianymi przez środowisko społeczne i rozwiązywać je w sposób zadowalający dla siebie i dla społeczeństwa,

co nie zawsze da się pogodzić. Jest to również trudny czas dla rodziców, którzy muszą zaakceptować zmiany, jakie zachodzą w młodym człowieku.

Dlatego zwróć się do pedagoga lub psychologa, gdy:

-nie radzisz sobie z nauką,

-nie potrafisz nawiązać kontaktu z rówieśnikami,

-masz kłopoty w domu,

-masz problemy osobiste i nie potrafisz sobie z nimi poradzić,

-zastanawiasz się, jaki wybrać przyszły zawód lub uczelnię,

-chcesz podzielić się swoją radością i sukcesem,

-masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić z innymi.

Zwracaj się w każdej sytuacji, jeśli tylko potrzebujesz wsparcia dorosłej osoby.

Zapraszamy do współpracy WAS, DRODZY RODZICE -wspólnie będziemy szukać rozwiązań trudnych sytuacji wychowawczych i wspierać aktywnie życie dziecka oraz tworzyć przyjazną i bezpieczną szkołę dla wszystkich dzieci.

RAZEM UDA SIĘ WIĘCEJ