Gabinet pedagoga szkolnego mieści się na II piętrze budynku naszej szkoły.
Godziny pracy pedagoga szkolnego – mgr Brygidy Nowakowskiej
Poniedziałek – 8:00 – 14:00
Wtorek – 8:00 – 13:00
Środa – 8:00 – 11:00 (świetlica)11:00 – 13:00
Czwartek – 8:00 – 13:00
Piątek – 8:00 – 13:00
Okres dojrzewania to czas przełomu, to okres problemów, strapień, trudności i niepowodzeń, ale także olśnień, zachwytu i nowych umiejętności.
Jest to okres trudny dla młodego człowieka, który musi radzić sobie z zadaniami stawianymi przez środowisko społeczne i rozwiązywać je w sposób zadowalający dla siebie i dla społeczeństwa, co nie zawsze da się pogodzić. Jest to również trudny czas dla rodziców, którzy muszą zaakceptować zmiany, jakie zachodzą w młodym człowieku.
Dlatego zwróć się do pedagoga lub psychologa, gdy:

• nie radzisz sobie z nauką,
  • nie potrafisz nawiązać kontaktu z rówieśnikami,
  • masz kłopoty w domu,
  • masz problemy osobiste i nie potrafisz sobie z nimi poradzić,
  • zastanawiasz się, jaki wybrać przyszły zawód lub uczelnię,
  • chcesz podzielić się swoją radością i sukcesem,
  • masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić z innymi.
    Zwracaj się w każdej sytuacji, jeśli tylko potrzebujesz wsparcia dorosłej osoby.
    Zapraszamy do współpracy WAS, DRODZY RODZICE -wspólnie będziemy szukać rozwiązań trudnych sytuacji wychowawczych i wspierać aktywnie życie dziecka oraz tworzyć przyjazną i bezpieczną szkołę dla wszystkich dzieci.
    RAZEM UDA SIĘ WIĘCEJ