Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych.

2 marca 2023 roku społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Przedborzu włączyła się do organizacji XI edycji ogólnopolskiego biegu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych”, którego pomysłodawcą jest Fundacja Wolności i Demokracji. Ideą biegu jest oddanie hołdu żołnierzom polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, działającego w latach 1944-1963 w obrębie przedwojennych granic RP oraz popularyzacja wiedzy na ten temat.
Dziękujemy uczniom Liceum Ogólnokształcącemu w Przedborzu za czynny udział w wydarzeniu.
Klasyfikacja kobiet:
I miejsce – Oliwia Krzyżowska
II miejsce – Oliwia Łoś
III miejsce – Aleksandra Wicik
Klasyfikacja mężczyzn:
I miejsce – Filip Skowron
II miejsce – Kacper Gaj
III miejsce – Mateusz Jaruga
Brawo uczniowie. Wydarzenie zakończyło się wręczeniem medali, dyplomów oraz upominków dla 3 najlepszych zawodników w kategorii kobiet i mężczyzn.