Finał w siatkówce plażowej dziewcząt – Łódź 2022

Finały województwa łódzkiego w siatkówce plażowej dziewcząt – Łódź 14.06.2022.
Brawo dziewczyny znalazłyście się w TOP 10 województwa łódzkiego. Ogromne gratulacje mamy 9 miejsce w województwie.

Skład drużyny dziewczyn:

  • Daria Jarzębska
  • Angela Tregub
  • Zuzanna Włodarczyk

Drużyny biorące udział w finałach: LO Przedbórz, LO 47 Łódź, LO I Piotrków Trybunalski, ZSP Tomaszów Mazowiecki, LO I Łowicz, LO I Głowno, SLO Opoczno, LO II Sieradz, LO 31 Łódź, ZS III Skierniewice. To był 3 etap rozgrywek. Najpierw I miejsce w Powiecie Radomszczańskim, następnie półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego, też I miejsce i potem rozgrywki na finałach województwa łódzkiego. Działo się Dziewczyny pierwszy raz na piachu rozegrały takie zawody, to co będzie się działo w przyszłym roku. Piękna gra, świetna rywalizacja, super wspomnienia. Brawo dziewczyny.
Dziękujemy kibicom z naszego liceum.