PLAN LEKCJI w rok szkol. 2019/2020

 

KLASA I A/P

wychowawca mgr J. Kusa

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 1. biologia  1. j. polski  1. chemia  1. w-f  1. w-f
 2. plastyka  2. j. angielski  2. j. polski  2. j. angielski  2. matematyka
 3. w-f  3. matematyka  3. j. polski  3. edb  3. j. angielski
 4. matematyka  4. wos  4. matematyka  4. j. niemiecki  4. historia
 5. polski  5. historia  5. religia  5. wos  5. j. polski
 6. j. angielski  6. religia  6. fizyka  6. geografia  6. j. polski
   7. informatyka  

7. g. wych 

 7. j. niemiecki

 

KLASA I A/G

wychowawca mgr M. Sarna

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 1. j. polski  1. wok  1. informatyka  1. edb  1. j. polski
 2. j. polski  2. wos  2. chemia  2. w-f  2. j. angielski
 3. geografia  3. w-f  3. w-f  3. j, angielski  3. matematyka
 4. religia  4. j. polski  4. religia  4. matematyka  4. g. wych
 5. j. niemiecki  5. biologia  5. historia  5. j. polski  5. historia
 6. pp  6. j. angielski  6. matematyka  6. j. polski  6. fizyka
     7. pp

 7.j. niemiecki

 

 

 

KLASA I B/P

wychowawca mgr A. Wiśniewska-Pawelak

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 1. j. polski  1. j. polski  1. j. ang 1/w-f 2  1. matematyka  1. j. polski
 2. matematyka  2. plastyka  2. j. ang 1/j. niem 2  2. edb  2. j. polski
 3. biologia  3. fizyka  3. j. ang 2/j. niem 1  3. g. wych  3. j. ang 1/w-f 2
 4. j. niem 1/j. ang 2  4. geografia  4. chemia  4. historia  4. j. ang 2/w-f 1
 5. w-f 1/j. ang 2  5. informatyka 2/ w-f 1  5. biologia  5. geografia  5. matematyka
 6. j. ang 1/j. niem 2  6. rehabilitacja  6. religia  6. wos  6. historia
 7. informatyka 1/w-f 2  7. religia  

 

7. biologia

 

KLASA 1 B/G

wychowawca mgr K. Cieciura

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 1. wok  1. matematyka  1. biologia  1. informatyka  1. j. angielski
 2. j. angielski  2. fizyka  2. w-f  2. wos  2. w-f
 3. j. polski  3. religia  3. chemia  3. g. wych  3. j. niemiecki
 4. j. polski  4. w-f  4. j. angielski  4. edb  4. j. polski
 5. religia  5. geografia  5. matematyka  5. matematyka  5. historia
 6. w-f  6. historia  6. j. polski  6. j. niemiecki  6. matematyka
 7. pp     7. pp  

 

KLASA II A

wychowawca mgr M. Migocka

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 1. matematyka  1. j. angielski  1. j. polski  1. historia  1. j. angielski
 2. historia  2. j. polski  2. j. angielski  2. biologia  2. j. polski
 3. j. angielski  3. j. polski  3. matematyka  3. matematyka  3. geografia
 4. geografia  4. religia  4. geografia  4. rehabilitacja  4. biologia
 5. geografia  5. historia  5. geografia  5. j. angielski  5. biologia
 6. religia  6. biologia  6. g. wych  6. j. angielski  6. j. niemiecki
7. j. niemiecki  7. w-f    7. w-f  7. w-f

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

KLASA III A

wychowawca D. Francuz

 

PONIEDZIAŁEK

WTOREK

ŚRODA

CZWARTEK

PIĄTEK

 1. w-f  1. g. wych  1. j. angielski  1. biologia  1. geografia
 2. biologia  2. matematyka  2. biologia  2. matematyka  2. geografia
 3. matematyka  3. j. angielski  3. biologia  3. historia  3. j. polski
 4. rehabilitacja  4. j. angielski  4. j. polski  4. j. angielski  4. j. angielski
 5. j. angielski  5. religia  5. j. polski  5. j. niemiecki  5. j. niemiecki
 6. j. polski  6. geografia  6. geografia  6. w-f  6. w-f
 7. religia  7. geografia      

 

CZAS TRWANIA LEKCJI:

 

Lp.

Od - do

1.

8:00 – 8:45

2.

8:50 – 9:35

3.

9:40 – 10:25

4.

10:40 – 11:25

5.

11:30 – 12:15

6.

12:20 – 13:05

7.

13:10 – 13:55

8.

14:00 – 14:45

 

 

ZSP w Przedborzu, Powered by Joomla! WordPress hosting by SiteGround