Marzec miesiącem matematyki

Nasza szkoła po raz drugi aktywnie włączyła się w ogólnopolską akcję promowania i popularyzację matematyki “Dzień Matematyki 2018”. 
Akcja ta odbywa się pod honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej. 16.03.2018r reprezentanci klasy pierwszej i trzeciej wzięli udział w Szkolnym Interaktywnym Turnieju Matematycznym „Matematyka od kuchni”. Do zawodów przystąpiły 4 osobowe drużyny. 
Turniej składał się z 24 pytań z zakresu matematyki i nauk pokrewnych. Do każdego pytania dołączona była prawidłowa odpowiedź oraz pełniący rolę edukacyjną, krótki opis „Na temat” związany z danym pytaniem.
Pierwsze miejsce zajęli przedstawiciele klasy I A w składzie : Jędryka Michał, Dębska Anna, Zbysz Paulina i Bilski Marcel. 
Wszystkim uczestnikom , a w szczególności zwycięzcom gratulujemy.