Młodzieżowy Sędzia Sportowy

29 listopada odbyło się zakończenie projektu realizowanego przez Szkolny Związek Sportowy- Młodzieżowy Sędzia Sportowy
Uczniowie zdawali egzamin teoretyczny i praktyczny z sędziowania na młodzieżowego sędziego sportowego w piłkę siatkową. Gratulacje drodzy uczniowie.
Daria Jarzębska
Milena Warszawiak
Zuzanna Włodarczyk
Aleksandra Kawka
Aleksandra Wicik
Julia Kowalska
Kamil Młynarczyk
Bartek Szalacha
Kacper Gaj
Filip Skowron
Jakub Pytka
Mikołaj Skowron
W naszym powiecie radomszczańskim jako jedyna szkoła ponadpodstawowa przystąpiliśmy do projektu. Mamy 12 młodzieżowych sędziów sportowych. Po zakończeniu szkolenia uczniowie otrzymali legitymacje oraz koszulki sędziego młodzieżowego. Uczestnikom gratulujemy zdania egzaminu oraz życzymy powodzenia w dalszej pracy sędziego. Projekt dofinansowany ze środków budżetowych przekazanych przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.