Nasz udział w pikniku rodzinnym

Serdecznie dziękujemy naszej młodzieży za aktywny udział w Pikniku Rodzinnym z okazji Dnia Dziecka. Na stoisku naszej szkoły uczniowie zapewnili wiele atrakcji, takich jak malowanie twarzy, robienie tatuaży i warkoczyków, co wywołało uśmiechy na twarzach najmłodszych.
Podczas pikniku wspaniale zaprezentowały się i dostarczyły publiczności niezapomnianych wrażeń: grupa taneczna Chiquity i Orkiestra Dęta Maestro Przedbórz.
Dziękujemy wszystkim zaangażowanym uczniom: Agata Auguścik, Pamela Mularczyk, Kuba Bernacki, Marysia Karbownik, Lena Drzewowska, Julia Szalacha, Maja Stępnik, Bartek Gaj, Dominika Sarna, Nikola Wośko, Aleksandra Małecka, Sonia Malenda, Antosia Danecka, Filip Hajduk, Oliwia Grygiel, Ania Kałuzińska, Julia Sieradzka, Magda Żurawska, Olga Rabenda, Alan Sobczyk, Maja Gaj, Maja Koska, Ania Dąbrowska.