Półfinały Mistrzostw Województwa Łódzkiego – Sulejów 2022

Ogromne brawa dla Naszych drużyn. Dziewczyny zdobyły miejsce w półfinałach województwa łódzkiego w piłkę siatkową plażową. Brawo. Gratulacje.
Skład drużyny dziewczyn:

  • Daria Jarzębska
  • Angela Tregub
  • Zuzanna Włodarczyk

Niesamowita gra walka do ostatniej piłki. Na 7 drużyn kobiet nasze Liceum Ogólnokształcące w Przedborzu zajęło I miejsce i jedziemy na finały województwa łódzkiego. Drużyny grające w półfinałach Pań: LO Przedbórz, II LO Bełchatów, ZSP Pajęczno, I LO Piotrków Trybunalski, II LO Piotrków Trybunalski, LO Kleszczów, ZSP Kamieńsk.
Panowie brawa również dla Was za świetną grę, tym razem troszkę zabrakło…ale rywalizacja była bardzo dobra i fantastycznie reprezentowaliście nasz powiat radomszczański.
Skład drużyny chłopaków:

  • Franek Pawelak
  • Kacper Gaj
  • Kamil Młynarczyk

Drużyny grajce w półfinałach Panów: LO Przedbórz, ZSP II Bełchatów, ZSP Kamieńsk, II LO Piotrków Trybunalski, ZSP Piotrków Trybunalski, ZSP I Bełchatów, ZSP Pajęczno. Gratulujemy i trzymamy kciuki za dziewczyny na finałach w Łodzi.