Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018

Już po raz dziesiąty młodzież i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Przedborzu wsparli Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018”. W tym roku zbiórka darów rzeczowych odbyła się jak co roku w sklepach: „Biedronka”, „Mila” i „Lewiatan”.
Pracy na rzecz akcji podjęli się Nauczyciele-Wolontariusze oraz Przyjaciele Akcji – uczniowie klasy I i II: Wiktoria Adamiec, Agnieszka Auguścik, Julia Zalas, Wiktoria Strzelczyk, Weronika Żurawska, Anna Dębska, Paulina Zbysz, Wiktoria Żurawska, Julia Nowakowska, Kamil Sokalski i Paweł Kwiatkowski .
Zebrane dary zostały przekazane do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej skąd trafią do dzieci z rodzin wielodzietnych, niepełnych, pozostających w trudnej sytuacji materialnej.
Dziękujemy: Kierownictwu sklepów na terenie, których mieliśmy przyjemność działać, Kierownictwu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przedborzu oraz wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2018”.