Turniej „FIFA 2023” na PS4

Emocje sięgnęły zenitu w naszym liceum odbył się TURNIEJ FIFA .
Zawodnicy stawili się punkt, bo już nie mogli doczekać się piłkarskich rozgrywek. Tak emocjonująco w liceum jeszcze nie było, a pad-y od PlayStation 4 rozgrzane były do czerwoności. Wśród naszych uczestników panowało napięcie do ostatniej minuty meczu, a nutkę rywalizacji można było wyczuć od samego wejścia.
Pragniemy pogratulować wszystkim uczestnikom turnieju, dziękujemy Wam za wielogodzinną walkę .W turnieju wzięło udział około 50 uczniów z naszej szkoły oraz z Publicznej Szkoły Podstawowej im. Kazimierza Wielkiego w Przedborzu. Rozegrano 23 mecze.
Wyniki TURNIEJU FIFA 2023
I miejsce – Kacper Gaj/Mikołaj Skowron – BORUSSIA DORTMUND
II miejsce – Krzysztof Pawelak/Kuba Bernacki – REAL MADRYT
III miejsce Franciszek Kaźmierczak/ Julian Świech – PSG
Dziękujemy Pani Dyrektor Renacie Kozieł za wręczenie medali i możliwość zorganizowania turnieju Serdecznie dziękujemy uczniowskiemu sklepikowi szkolnemu za ufundowanie pięknych medali. Dziękujemy nauczycielom Pani Ewelinie Augustik oraz Robertowi Pisarczykowi za pomoc w organizacji oraz młodzieży za pomoc i udostępnieniu sprzętu i koordynowanie turniejem. Dziękujemy RK TECH za wykonanie pięknych medali.
Wszystko co dobre, szybko się kończy. Tak samo jest z naszym turniejem. Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom, zarówno tym najmłodszym, jak i starszym, za świetna rywalizacje w e sporcie. Do zobaczenia na następnym turnieju.