Wiosenny Turniej o Puchar Dyrektora Szkoły

21 i 22 kwietnia 2023 roku odbyły się w naszej szkole wiosenne turnieje piłki siatkowej dwójek kobiet i mężczyzn o puchar Dyrektora Liceum Ogólnokształcącego w Przedborzu. Zagrało 25 drużyn. Było dużo emocji i dobrej rywalizacji. W świetlicy szkolnej działała w kawiarenka, w której można było zjeść pyszne ciasta przygotowane przez naszą młodzież i ich rodziców. Dziękujemy.
Turniej zorganizowano w celu doposażenia siłowni szkolnej. Planujemy rozbudowę sali do ćwiczeń, a dzięki turniejowi udało nam się zebrać pieniądze na Radę Rodziców, które przeznaczymy na zakup sprzętu do ćwiczeń. Nasza młodzież brała udział w turnieju, sędziowała go, prowadziła kawiarenkę szkolną, piekła ciasta i oczywiście super kibicowała. Bardzo dziękujemy młodzieży za pomoc w organizacji.
Gratulujemy zwycięskim drużynom oraz wszystkim zawodnikom grającym w turnieju.
Oficjalnym sponsorem turnieju była firma Grano-System. Dziękujemy.
Dziękujemy za fotorelację panu Wiesławowi Domagale.
Dziękujemy RK TECH za wykonanie pięknych statuetek, medali oraz niepowtarzalnych plakatów.