Gabinet pedagoga szkolnego mieści się na II piętrze budynku naszej szkoły.

Godziny pracy pedagoga szkolnego - mgr Brygidy Nowakowskiej

Poniedziałek - 8.30 - 10.30

Wtorek - 8.30 - 10.30

Środa - 8.30 - 11.30

Czwartek - 8.30 - 10.30

Piątek - 10.45 - 13.40

Okres dojrzewania to czas przełomu, to okres problemów, strapień, trudności i niepowodzeń, ale także olśnień, zachwytu i nowych umiejętności.

Jest to okres trudny dla młodego człowieka, który musi radzić sobie z zadaniami stawianymi przez środowisko społeczne i rozwiązywać je w sposób zadowalający dla siebie i dla społeczeństwa,

co nie zawsze da sie pogodzić. Jest to również trudny czas dla rodziów, którzy muszą zaakceptować zmiany, jakie zachodzą w młodym człowieku.

Dlatego zwróć się do pedagoga lub psychologa,gdy:

-nie radzisz sobie z nauką,

-nie potrafisz nawiązać kontaktu z rówieśnikami,

-masz kłopoty w domu,

-masz problemy osobiste i nie potrafisz sobie z nimi poradzić,

-zastanawiasz się, jaki wybrać przyszły zawód lub uczelnię,

-chcesz podzielić się swoją radością i sukcesem,

-masz ciekawe pomysły, którymi chcesz się podzielić z innymi.

Zwracaj się w każdej sytuacji, jeśli tylko potrzebujesz wsparcia dorosłej osoby.

Zapraszamy do współpracy WAS, DRODZY RODZICE -wspólnie będziemy szukać rozwiązań trudnych sytuacji wychowawczych i wspierać aktywnie życie dziecka oraz tworzyć przyjazną i bezpieczną szkołę dla wszystkich dzieci.

RAZEM UDA SIĘ WIĘCEJ

ZSP w Przedborzu, Powered by Joomla! WordPress hosting by SiteGround