Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019

Już po raz jedenasty młodzież i nauczyciele Liceum Ogólnokształcącego w Przedborzu wsparli Ogólnopolską Akcję Charytatywną „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019”. Zbiórka darów rzeczowych odbyła się 7 grudnia w sklepach: „Biedronka”, „Stokrotka” i „Lewiatan”.
Pracy na rzecz akcji podjęli się Nauczyciele-Wolontariusze i Wolontariusze- pełnoletnie uczennice: Agnieszka Auguścik, Weronika Żurawska, Anna Dębska, Paulina Zbysz i Wiktoria Adamiec.
Liczną grupę stanowili Przyjaciele Akcji – uczniowie klas I i II: Monika Zawada, Jagoda Woźnica, Mikołaj Oleksak, Natalia Wilk, Karolina Słoniewska, Wiktoria Dursiewicz, Daria Jarzębska, Paulina Żurawska, Zuzanna Włodarczyk, Cezary Liczberski, Igor Jędryka, Jakub Piwowarczyk, Wiktoria Żurawska, Julia Nowakowska, Alicja Kozieł, Julia Tomalka, Marta Kuder, Natalia Rydz, Wiktoria Łyszczarek, Paulina Franczak, Klaudia Nowak, Oliwia Kałuzińska, Aleksandra Auguścik, Julia Zapart, Aleksandra Blacharska, Nadia Wicik, Magdalena Olejnik, Bartek Szalacha, Wiktoria Strzelczyk, Natalia Dziuba, Aleksandra Kawka, Jakub Pytka i Kamil Młynarczyk.
Podziękowania należą się również uczniom klasy II: Pawłowi Kwiatkowskiemu i Michałowi Nowickiemu, którzy cały dzień pracowali przy odbiorze darów wspomagając koordynatora akcji.
Zebrane dary zostaną przekazane do Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej skąd trafią do dzieci z rodzin wielodzietnych, niepełnych, pozostających w trudnej sytuacji materialnej.
Serdecznie dziękujemy: Wolontariuszom, Przyjaciołom Akcji, Kierownictwu sklepów na terenie, których mieliśmy przyjemność działać, Kierownictwu Miejsko-Gminnego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przedborzu oraz szczególnie wszystkim tym, którzy aktywnie włączyli się w akcję „Pomóż Dzieciom Przetrwać Zimę 2019”.