Spotkanie w ZSP Przedbórz

We wtorek 5 lutego w naszej szkole odbyło się spotkanie informacyjne, w którym uczestniczyli Wicestarosta Jakub Jędrzejczak oraz Grzegorz Szymczak Naczelnik Wydziału Edukacji Starostwa Powiatowego w Radomsku, a także Wojciech Ślusarczyk Wiceprzewodniczący Rady Powiatu Radomszczańskiego.
Na wstępie po przywitaniu przybyłych gości oraz rodziców Dyrektor ZSP Pani Renata Kozieł przedstawiła ofertę edukacyjną naszej placówki.
W dalszej części spotkania Wicestarosta Jakub Jędrzejczak poinformował zebranych, że szkoła dobrze jest przygotowana do przyjęcia uczniów zarówno kończących gimnazjum, jak i absolwentów klas ósmych. Natomiast Naczelnik Wydziału Edukacji Grzegorz Szymczak poinformował zebranych o wykonanych kompleksowych remontach w naszej szkole na przestrzeni kilku ostatnich lat oraz o dalszym wsparciu dla naszej szkoły.
Źródło zdjęć: Starostwo Powiatowe w Radomsku