Etap szkolny konkursu „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę”

Ogromne gratulacje dla młodzieży naszej szkoły za udział w jubileuszowej X edycji Konkursu „Żołnierze Wyklęci Obudźcie Polskę”!
W dniu 18 stycznia odbył się I etap tego wyjątkowego wydarzenia, a nasza młodzież wykazała się nie tylko zaangażowaniem, ale również imponującą wiedzą. Szczególne brawa dla Mai Wtorek, Dominiki Sarny i Nikodema Dudkiewicza, którzy z powodzeniem przeszli I etap i zakwalifikowali się do etapu regionalnego. Jesteśmy z Was niezmiernie dumni! Wasze osiągnięcia są dowodem na to, że ciężka praca i zaangażowanie zawsze przynoszą świetne rezultaty.
Dziękujemy całej młodzieży za udział w konkursie. Wasza wiedza zasługuje na ogromne uznanie. Życzymy Wam powodzenia w kolejnych edycjach, a za Maję, Dominikę i Nikodema szczególnie trzymamy kciuki na etapie regionalnym. Wierzymy, że odniesiecie kolejne sukcesy!
Raz jeszcze gratulacje i dziękujemy za reprezentowanie naszej szkoły !