Finały mistrzostw powiatu w siatkówkę

Dzisiaj nasza szkoła miała okazję uczestniczyć w finałach Mistrzostw Powiatu w Piłkę Siatkową Dziewcząt i Chłopców. Uczniowie dali z siebie wszystko, aby zaprezentować nasze liceum w najlepszym możliwym świetle. Utalentowana młodzież stanęła na podium zdobywając zaszczytne drugie miejsce zarówno w kategorii dziewcząt, jak i chłopców. Brawa dla nich za wspaniałą grę, zaangażowanie i determinację, które prezentowali na boisku.
Gratulujemy naszym vice mistrzom powiatu oraz ich trenerom za ciężką pracę i wysiłek, który włożyli w przygotowanie do turnieju. Dzięki waszej determinacji i umiejętnościom na 8 szkół powiatu radomszczańskiego zasłużenie zdobyliście srebrne medale.
Dziękujemy również wszystkim uczniom, którzy wsparli naszych zawodników, kibicując im podczas turnieju. Wsparcie to było nieocenione.
Jesteśmy niesamowicie dumni z naszych szkolnych drużyn za ich osiągnięcia sportowe i za godne reprezentowanie naszego liceum. Brawo dla wszystkich!