Turniej o Puchar Komendanta Policji

14 marca uczniowie naszej szkoły mieli zaszczyt reprezentować swoje barwy podczas eliminacji do turnieju o Puchar Komendanta Wojewódzkiego Policji w Łodzi. Nasi uczniowie stanęli przed wyzwaniem, które składało się z dwóch etapów: teoretycznego z zakresu funkcjonowania różnych organów i instytucji w Polsce oraz praktycznego, wymagającego sprawności i zręczności na torze przeszkód.
Chcemy podziękować naszej reprezentacji za jej zaangażowanie i wysiłek. Oliwia Krzyżowska, Anna Stelmaszczyk, Filip Skowron oraz Mateusz Śliwiński stanęli na wysokości zadania, reprezentując szkołę w sposób godny podziwu. Pokazali, że potrafią zmierzyć się z wyzwaniami na różnych płaszczyznach. Jesteśmy dumni z waszego zaangażowania i determinacji!