Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych

1 marca 2024 roku społeczność Liceum Ogólnokształcącego w Przedborzu aktywnie włączyła się w XII edycję ogólnopolskiego biegu „Tropem Wilczym. Bieg Pamięci Żołnierzy Wyklętych” zorganizowanego przez Fundację Wolności i Demokracji. Bieg ten upamiętnia żołnierzy polskiego podziemia antykomunistycznego i antysowieckiego, działających w latach 1944-1963. Dziękujemy uczniom za ich udział, który przyczynił się do propagowania wiedzy o tych bohaterach. Wasze zaangażowanie było kluczowe dla sukcesu tego wydarzenia. Wspólnie uczciliśmy pamięć Żołnierzy Wyklętych, inspirując się ich odwagą w walce o wolność i demokrację. Dziękujemy wszystkim za udział i zachęcamy do kolejnych inicjatyw promujących naszą historię.
Klasyfikacja kobiet:
I miejsce – Lena Drzewowska
II miejsce – Magdalena Żurawska
III miejsce – Oliwia Krzyżowska
Klasyfikacja mężczyzn:
I miejsce – Filip Skowron
II miejsce – Aleksander Wawrzyniak
III miejsce – Franek Pawelak