Ślubowanie

Dziś, w murach naszej szkoły odbyła się uroczystość ślubowania klas pierwszych. To wyjątkowy moment w życiu każdego ucznia, kiedy to oficjalnie staje się częścią społeczności szkolnej.
W tym szczególnym dniu, uczniowie klasy pierwszej, w asyście p. Michała Koskiego – Członka Zarządu Powiatu, swoich wychowawców, dyrekcji szkoły, nauczycieli oraz rodziców złożyli uroczyste ślubowanie, przyrzekając być godnymi przedstawicielami swojej szkoły.
Słowa ślubowania niosły ze sobą ducha odpowiedzialności, szacunku i gotowości do nauki, które są fundamentem edukacji.
Ceremonia urozmaicona była programem artystycznym, przygotowanym, pod kierunkiem p. Darii Francuz, przez uczniów, co dodatkowo uświetniło to wydarzenie.
Rodzice, nauczyciele i uczniowie wspólnie świętowali ten doniosły moment, wyrażając dumę z przynależności do szkolnej społeczności.
Wszystkim uczniom klas pierwszych życzymy owocnej nauki, pełnej sukcesów szkolnych oraz niezapomnianych chwil spędzonych w naszej szkole. To dopiero początek Waszej edukacyjnej podróży, pełnej odkryć, przyjaźni i osiągnięć.